לימור זיו עדן  I  אדריכלות ועיצוב פנים

אודות

limor.jpg

שמי, לימור זיו עדן, בוגרת המסלול לאדריכלות בבי"ס להנדסאים באוניברסיטת תל אביב, משנת 1999.

את ההשראה שלי בתור מעצבת פנים אני שואבת מעולמות האדריכלות, אני נמשכת לקווים נקיים, מודרנים, עיצובים חדשניים ועיצובים היוצרים הרמוניה, כמו כן, אני קשובה לצרכי הלקוח ולכל האספקטים הדרושים בתהליך התכנון והעיצוב - המשלבים מספר סגנונות.

ניסיוני הרב הקנה לי ידע מעמיק בפרויקטים החל מתהליך רכישת הדירה ועד לסיומו של הפרוייקט, הן בבניה פרטית ובדירות קבלן.

ההתמחותי הינה בשינויי דיירים, תכנון ועיצוב פנים לדירות קבלן/ מגורים ובתים פרטיים.

 

אני מאמינה בתכנון פרקטי ופונקציונלי המתאים לאורח החיים של הדיירים בבית, ניקיון צורני שמספק מענה עיצובי ויעיל, אלגנטיות ודיוק בתהליך התכנון, הביצוע והעיצוב.

לכל בית יש  את הסיפור האישי שלו, סגנון חיים עצמאי וכמובן שאיפות וחלומות, אני כאן על מנת לתרגם עבורכם  אורח החיים המודרני בעולם האדריכלות ועיצוב הפנים, תכנון נכון ומדויק, הוא הבסיס לעיצוב מצוין!

חשיבה תכנונית ועיצובית שכוללת ירידה לפרטים ובעלת מגוון פתרונות פונקציונליים ונוחים המקנה אווירה יחודית ויוצרת סינרגיה.

הכל מתחיל בקשר הדוק שלי עם הלקוח לצורך בניית פרוגרמה, העדפות, סגנון עיצובי, הרגלים ואורח חיים, הבנת הלקוחות במרחב הביתי הפרטי, תוך התחשבות בנתוני השטח הקיימים.​

​יחד אנו בוחנים מספר סקיצות הכוללות אפשרויות שונות, מקוריות ויצירתיות המותאמות באופן מיטבי לדרישות ולאופי הלקוח עד לגיבוש תכניות סופיות לכדי ביצוע.

התהליך הינו אישי ומקצועי וכולל ליווי כל תהליכי התכנון ושלבי הבנייה, לרבות בחירות חומרי גמר אצל הספקים ועד סיום התהליך בבחירות ריהוט, ארונות, גופי תאורה, וילונות, אביזרים וכדומה.

מיקוד הדרישות של הלקוחות מול הספקים מקלים על התהליך והם אלה המעניקים ביטוי אישי לטעמו של הלקוח.​

תכנון ועיצוב מיטבי של הבית או הדירה אשר יהיו מותאמים לאנשים החיים בו באופן מושלם, ישתלבו במרחב ההרמוני וישפרו את איכות חיי היומיום.